Batoniņa HEMATOGENAS VITA+ ražošana tika uzsākta 1995.gadā un tirgū tas ir pieejams nu jau vairāk kā 25 gadus! Tā ir sen zināma, iecienīta un novērtēta garša, kas tiek nodota tālāk no paaudzes paaudzē.

Visiem HEMATOGENAS VITA+ batoniņiem sastāvā ir organiskas izcelsmes albumīns (dzelzs), kas vieglāk uzsūcas organismā, kā arī papildus pievienots C vitamīns, kas veicina dzelzs uzsūkšanos.

HEMATOGENAS VITA+ ar linsēklām papildus dzelzij un C vitamīnam ir arī vitamīns B12 un folskābe. B12 vitamīns veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos, veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu, veicina normālu nervu sistēmas darbību.

Jaunākais produkts zīmola HEMATOGENAS VITA+ klāstā ir Energy. Tā sastāvam ir pievienots taurīns un kofeīns – vairāk enerģijas, vairāk mundruma! Arī sastāvā esošas niacīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina noguruma, nespēka samazināšanos! Energy papildus ir arī vairāki B grupas vitamīni (B5, B6, B2, B12), kas palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību, veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos, palīdz nodrošināt normālu dzelzs vielmaiņu, veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Ar HEMATOGENAS VITA+ sortimentu un produktu detalizētu informāciju vari iepazīties ŠEIT